Túžite ako pár po dieťatku?

Tento program je šitý na mieru všetkým ženám a párom, ktoré sa snažia otehotnieť, no cítia sa stratene v oblasti cyklu a plodnosti a chceli by situáciu konečne prevziať do vlastných rúk. Spoznáte vlastný cyklus, zistíte, kedy ste plodná a otvoria sa Vám dvere v poskytnutí podpory svojmu telu na hlbšej úrovni a presne tam, kde to je potrebné.

Čo je to sympto-termálna metóda?

... a ako mi pomôže pri otehotnení?

Sympto-termálna metóda je založená na sledovaní ženského cyklu pomocou bazálnej telesnej teploty a cervikálneho hlienu.

Tieto tzv. ukazatele plodnosti sa menia na základe toho, kde v cykle sa nachádzame. Pokiaľ vieme, ako ich sledovať a ako interpretovať, pomôžu nám odhaliť, kedy v cykle máme plodné obdobie a teda šance na otehotnenie a kedy sa už naopak v cykle otehotnieť nedá. Každá sme iná, preto aj termín plodného obdobia je u každej ženy individuálny.

Navyše nám STM ponúka diagnostický potenciál, kedy si podľa záznamu cyklu vieme overiť, či v cykle prebieha všetko tak, ako má. 

Ako vyzerá program?

Nahliadnite do programu kliknutím na šípku pri každej lekcii

  1. Vitajte! Ako program prebieha + tabuľka STM na stiahnutie

  1. Základy STM a jeho využitie pri snahe o otehotnenie + Vaše poznámky na stiahnutie

  2. Fyziológia ženského cyklu - ako to celé funguje?

  3. Kvíz - overte si svoje vedomosti z 1. časti

  1. Ako správne sledovať CERVIKÁLNY HLIEN + Vaše poznámky na stiahnutie

  2. Ako správne sledovať BAZÁLNU TEPLOTU

  3. Plodné obdobie v cykle a potvrdenie ovulácie

  4. Cvičné tabuľky na stiahnutie TU, skúste si vyhodnocovanie tabuliek

  5. Precvičujeme vyhodnocovanie záznamov! Staňte sa masterkou svojho záznamu

  6. Kvíz - overte si svoje vedomosti z 2. časti

  1. Ako by mala vyzerať moja tabuľka STM ak chcem otehotnieť? Diagnostický potenciál STM

  2. Prirodzená podpora plodnosti páru - audiopodcast

  3. Výživové doplnky pre podporu plodnosti

  4. Protizápalové potraviny - pridávajte do jedálnička

  5. Zdroje k protizápalovej strave

  1. Pozitívny tehotenský test? Kľúčové využitie STM tabuľky pre stanovenie termínu pôrodu pri dlhých cykloch

  2. Čo si odnášate?

  1. 4 typy PCOS, ktoré sa Vás týkajú a ako na ne?

  2. Živiny,bez ktorých cyklus nebude fungovať

  3. Chronický zápal v tele - stojí za každým problémom v cykle?

  4. Luteálna fáza - ako ju podporiť lifestylom?

  5. Estrogenová dominancia - alebo keď je cyklus utrpením

About this course

 • €65,00
 • 8 lekcií s poznámkami
 • doplňujúce pdf materiály
 • emailová konzultácia cyklu zdarma

Programom si budete prechádzať

na platforme Thinkific s intuitívnym a jednoduchým ovládaním,

s možnosťou komentovania pod každou lekciou a prichádzania do kontaktu aj s ostatnými účastníkmi. Program pozostáva zo 4 hlavných častí, ktorými si budete prechádzať vždy vlastným tempom. Môžete sa k rôznym kapitolám vracať vždy podľa potreby a materiály Vám ostanú sprístupnené na celé 2 roky neobmedzene.

Program je pre Vás, ak

 • si prajete otehotnieť, no cyklus je pre Vás veľká neznáma a netušíte, ako si spoľahlivo odsledovať to pravé plodné obdobie v cykle

 • si prajete otehotnieť už nejaký čas, no zatiaľ sa nedarí a Vy by ste chceli zvýšiť svoje šance na prirodzené počatie

 • ak si prajete otehotnieť a trápi Vás nepravideľný a zmätočný cyklus, v ktorom sa vôbec nevyznáte

BONUS

... no a ako bonus pri vstupe do programu získate neobmedzený prístup k vybraným materiálom z členskej sekcie "Tvoj zdravý cyklus podcast", vďaka ktorému sa môžete ďalej vzdelávať aj po dokončení programu

V programe získate

 • znalosti vo využití STM pre otehotnenie vo forme videoprezentácií a ako ich aplikovať do praxe pre zvýšenie šance na počatie

 • sebavedomie v sledovaní vlastných cyklov a schopnosť rozpoznať, či je cyklus zdravý a ktoré oblasti treba ešte podporiť, pokiaľ chcete otehotnieť

 • kroky na to, ako podporiť plodnosť celého páru komplexne s úpravou životosprávy

 • zručnosti, ako rozpoznať vo svojom cykle plodné obdobie s tými správnymi a spoľahlivými nástrojmi

 • emailovú konzultáciu zdarma + podporu v komentároch pod lekciami

 • zľavy, inšpiráciu na rôzne rozširujúce zdroje k téme a ešte oveľa viac

Komunita

Súčasťou programu je aj priestor komunity, ktorý slúži na prepájanie sa aj s ostatnými účastníčkami programu. Nájdete tam vždy aktuálne informácie o dianí, programe a môžete zdieľať vlastné skúsenosti.

Klientky zo spolupráce

“Dokončila som kurz. Tak som sa Vám chcela poďakovať za všetky informácie ktoré som si tam našla 🥰 s STM sa už sledujem a určite v tom budem pokračovať tak dúfam že s ďalšími novými informáciami sa nám to čoskoro podarí a maly zázrak zavíta aj k nám 😊👶🏽Čo by som chcela odkázať ďalším ženám, ktoré váhajú či sa zúčastniť programu? Určite áno! Nie je to nič náročné, všetko je veľmi pekne a zreteľne vysvetlené. Síce som už pred tým absolvovala kurz STM a cyklus si sledujem, stále je niečo nové čo sa vyskytne a prekvapí a preto informácie o sledovaní cyklov pomocou STM nikdy nie sú na škodu 😊 a čo sa týka tých špeciálnych tém navyše čo v prípade “keď sa nedarí”, na to asi neexistuje žiadny špeciálny návod, len životné situácie, rady a mensie pomôcky (doplnky stravy a pod.) akým smerom uberať životný štýl tak celkovo. A presne tie sú tu spomenuté a vysvetlené 🙂 takže tie ženy, ktore túžia po bábätku, ale nechcú sa do toho pustiť strmhlavo za každú cenu cestou hormonálnej liečby a návštevou lekara každý druhý deň, ale nechať to na “prirodzeno” ale predsa tomu trošku dopomôcť je toto ten správny kurz”

Lenka B.

“Dalo mi to veľmi veľa, naučila som sa pochopiť svoj cyklus, svoje telo a hlavne som sa dozvedela viac o STM, verím že sme zas o krok bližšie k vysnívanému bábätku.🥰 určite odporučím ďalej ❤️ Ďakujem vám moc za všetko ❤️”

Natália

“Touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za odbornú pomoc a hlavne ľudský prístup. Stali ste sa mojou oporou a vždy som sa na vás mohla spoľahnúť. Vedeli ste ma upokojiť keď som už nevedela ako ďalej. Po potrate bolo moje telo veľmi rozhádzané a až vďaka Vám som ho spoznala a všetko sa upravilo tak ako sa malo. Vďaka tomu už som teraz v 6 týždni a už sa veľmi tešíme na nového člena rodiny. Veľmi odporučam každému a hlavne sa nebáť o všetkom otvorene hovoriť. Ďakujem Vám veľmi pekne za celé tie mesiace keď ste sa o mňa starali a ukludnovali ma. Naozaj za všetko veľmi pekne ďakujem.”

Andrea A.

“Musím veľmi pekne poďakovať, videá sú zrozumiteľné, všetko pekne vysvetlené, podrobne a aj tie cvičné tabuľky sú úžasné, keďže ja - učiteľka, som sa mala možnosť niečo naučiť a preskúšať sa a bolo to super :)”

Martina S.

Kto Vás bude sprevádzať?

Zuzana Kočalková Juríková

Bc.

Volám sa Zuzana K. Juríková, som certifikovanou lektorkou sympto-termálnej metódy (CENAP, Brno) a hormonálnou poradkyňou s holistickým prístupom ku zdraviu (MindBodyFood Institute, Queenslad, Australia). K téme ženského zdravia ma priviedla vlastná skúsenosť s veľmi bolestivou menštruáciou, kedy som odmietla hormonálnu antikoncepciu a rozhodla som sa ju riešiť prirodzene a podporou celého tela. To ma priviedlo ku kurzom a vzdelávaniu, v ktorom stále pokračujem. Vyštudovala som biológiu na Karlovej univerzite v Prahe, na Pedagogickej fakulte. Pomáham ženám upraviť ich problematické menštruačné cykly a podporiť plodnosť za pomoci sympto-termálnej metódy.